Від шкідливих б'юті-звичок потрібно позбуватися просто зараз, адже з віком вони стануть ще більш помітними, зазначає Harper's Bazaar.

Читайте також Виглядати природно та старіти красиво: б’юті-таємниці від красивих француженок

Шкідливі б'юті звички

  • Не очищувати шкіру від макіяжу перед сном. Під час сну в шкірі пришвидшуються процеси детоксикації, загоювання та регенерації. Те, як ви підготуєте шкіру до сну, впливає на її зовнішній вигляд зранку. Насамперед необхідно щовечора ретельно проводити процедуру демакіяжу. Засіб для цього обирайте індивідуально, опираючись на тип шкіри.
  • Користування засобом із SPF лише 1 раз на день. Властивості сонцезахисних косметичних засобів діють лише 2 години. Тому протягом дня, особливо влітку, необхідно оновлювати захист, аби ультрафіолетові промені не провокували старіння шкіри. Не варто забувати, що сонце впливає на шкіру протягом року. Тому взимку варто використовувати крем SPF-10.
  • Ви не використовуєте ексфоліанти. Відлущувати ороговілі клітини шкіри потрібно регулярно, щоб усі доглядові засоби мали кращий ефект й інтенсивніше вбиралися у шкіру. Аби отримати бажаний результат від б'юті-процедур, користуйтеся засобами із абразивними частинками 1 – 2 рази на тиждень.
  • Відсутність режиму сну. Під час сну шкіра відновлюється після жорсткого вплину навколишніх факторів. Якщо сон не буде здоровим та повноцінним, то ваше обличчя не виглядатиме сяючим і втратить тонус.
  • Нехтування очищенням пензлів для макіяжу. Якщо не мити інструменти регулярно, на ворсинках пензлів накопичуються бактерії, які переносяться на шкіру під час створення мейк-апу. Це провокує появу акне. Дезінфікуйте пензлі після кожного використання.
  • Неправильне харчування. Наприклад, багато солодощів, молочних продуктів чи мяса провокують появу акне. Харчування має бути збалансованим і підібраним саме для вас. Якщо почались висипи, бажано відвідати лікаря та здати аналізи.

Інші шкідливі звички, які впливають на нашу красу

Від наших дій страждає не тільки шкіра, а й нігті та волосся, зазначає Mama-tato.

Нерегулярна заміна наволочки

На наволочці скупчуються бруд, жир і залишки макіяжу. Тому вона може спровокувати подразнення на шкірі, забити пори та спричинити появу висипань. Щоб убезпечити свою шкіру від негативного впливу, наволочку необхідно міняти пару разів на тиждень, і кожен раз вмиватися перед сном.

Регулярна замына наволочки
На наволочці залишається багато некорисних бактерій / Фото pexels

Читайте також Як залишатися довго молодою: маски для обличчя з оливковою олією

Кутикула – це не ворог

У жодному разі не потрібно гризти нігті та постійно обрізати кутикулу. Щоб вона виглядала доглянутою, використовуйте зволожуючі олії та бальзами.

Займатися спортом із мейк-апом

Якщо ви не користуєтесь водостійкою косметикою, то макіяж розтечеться по всьому обличчю, що вже виглядає непривабливо.

спорт без мейк-апу
Не користуйтеся косметикою під час тренування / Фото pexels

Крім того, це дуже шкодить вашій шкірі. Коли ви пітнієте, ваші пори розширюються і, відповідно, забиваються косметикою й потом. Це призводить до поширення бактерій і появи висипань.