Олена Лесковець – це permanent make-up artist. Спеціаліст розповіла для tochka.net про те, чим відрізняються процедури мікроблейдингу та мікрошейдингу. Окрім термінології, вона пояснила, яку процедуру краще і дешевше обрати в Україні.

Читайте також: Тейпування обличчя – естетичний тренд: що це таке та як працює

Мікроблейдинг і мікрошейдинг

Основою двох процедур є введення пігменту під верхній шар шкіри. Таким чином спеціаліст візуально утворює вам густі щільні брови з чітким контуром. Це єдина спільна ознака мікроблейдингу та мікрошейдингу.

Мікроблейдинг – це мануальна техніка татуажу, яка прийшла до нас зі сходу. За допомогою спеціальної ручки-маніпули, пігмент впроваджується в шкіру. Маніпула виглядає як ручка з лезом на кінці, а майстер, роблячи "надрізи" імітує волосок. За допомогою мікроблейдингу можна додати відсутні волоски брів та візуально зробити брови густішими,
– пояснює Олена Лесковець.

За словами Олени, мікроблейдинг не отримав популярності в Україні. Адже у наших дівчат шкіра більш щільна, тому пігмент не набуває бажаного кольору, розпливається під шкірою та залишає сліди на обличчі. Натомість в Азії власниці тонкої шкіру віддають перевагу саме такій техніці.

Мікрошейдинг, або як його ще називають "пудрове напилення брів" виконується спеціальною машинкою для перманентного макіяжу, в основі якої лежить тоненька голочка. Вона знаходиться в постійному русі, і завдяки цьому, пігмент "вноситься" в шкіру у вигляді мікроскопічних крапочок, які і створюють ефект "пудрового напилення". Ця техніка відмінно підходить для європейського типу шкіри і користується більшою популярністю в Україні,
– продовжує експертка.

Також спільним у процедур є те, що вони носять схожий побічний характер: сильне почервоніння шкіри, свербіж чи набряки. Адже мікроблейдинг та мікрошейдинг схожі на процес створення татуювання. Техніці мікрошейдингу навчитися важче й інструмент для його проведення коштує дорого, тому й ціна на послугу в студіях краси висока. "А ось мікроблейдингу може навчитися кожен. Досить купити ручку-маніпулу за 300 гривень, і вже можна заявляти, що ти майстер. Особисто я, за всю практику, жодного красивого мікроблейдингу не бачила, а от знівечених дівчаток саме ним – безліч", – каже Олена Лесковець.