Про б'юті-процедури розповів спеціаліст з естетичної косметології Девід Джек, пише видання Metro.

Читайте також: Як купівля дорогих речей впливає на особистість

Контуринг тіла

Коли йдеться про "підтяжку", чимало людей схильні думати про підтягування шкіри обличчя. Але, як переконує Девід Джек, у 2020 році буде зростати кількість пацієнтів, які бажатимуть покращити інші ділянки свого тіла для загального кращого і тонізованого вигляду.

Так, серед косметологічних процедур з'явиться можливість швидко скорегувати фігуру, позбутися зайвої ваги і целюліту.

контуринг тіла
Контуринг тіла / Фото: Instagram / @elitebodycontouring

Підтяжка нижньої частини обличчя

Раніше, коли контуринг став популярним у мережі, блогери почали підкреслювати нижню лінію щелепи за допомогою макіяжу. Однак у 2020 році заради цього пацієнти звертаються до косметологів та пластичних хірургів, щоб змінити контури і форму обличчя філерами. Також пластичні хірурги пропонують пластику за допомогою імплантатів.

Недоліки: хірургічна підтяжка обличчя – далеко не перша міра зі збереження молодості. До того ж у процедури дуже багато недоліків: можливість ускладнень після і під час наркозу, тривалий відновлювальний період, ймовірність післяопераційних ускладнень, рубці та інше.


Підтяжка нижньої частини обличчя / Фото: Instagram / @dbaesthetics

Мікроін'єкції

Це невеликі дози ботоксу і філерів, які мають легко підтягнути шкіру, щоб вона виглядала здоровіше та молодше. На думку Девіда Джека, люди втомилися від штучного вигляду – перекачаних губ, дивних щічок та об'ємних щелеп. Саме тому мікроін'єкції будуть хітом 2020 року.

Читайте також: Найпопулярніші пластичні операції, які зробили українки у 2019 році

Переваги і недоліки: ефект від проведення процедур з ботоксом та філерами стає помітним відразу. Однак бувають побічні ефекти, часто вони є тимчасовими і минають протягом півроку після проведення процедури. До прикладу, якщо неправильно ввести препарат – може бути дифузія ботоксу в інші області тіла, що стає причиною блокування не тієї міміки обличчя. Найнебезпечнішою зоною є нижня третина обличчя. Скажімо, підборіддя м'яз, через що можуть стати нерухомими губи.

Мікроін'єкції / Фото: Instagram / @cosmeticnursemel

Шліфування шкіри

Процедура шліфування шкіри допоможе попрощатися з пігментацією та судинною "сіткою" на обличчі лише за один-два сеанси. У 2020 році дедалі більше людей почнуть цікавитися засобами, які захищатимуть шкіру від небезпечного впливу забруднення і змін навколишнього середовища.

Шліфування шкіри – це процедура глибокого пілінгу, під час якої проводиться повне зняття епідермісу і частково дерми. Найчастіше для цю процедуру проводять за допомогою лазера.

Застереження: потрібно звертатися лише до фахівців (лікарі-косметологи, хірурги), які мають сертифікат щодо права проведення процедури, а також працюють з сертифікованими апаратами. Крім того, обов'язково треба дотримуватися усіх рекомендації лікаря після проведення шліфування шкіри. Якщо цього не буде – можуть виникнути рубці, гіперпігментація, поява на шкірі нерівностей.


Шліфування шкіри / Фото: Instagram / @theskincatalyst

Радіочастотний ліфтинг (радіаж)

Така процедура використовується для підтягування провислої шкіри – найчастіше з метою омолодження обличчя. Лікар стверджує, що це одна з улюблених процедур, яку робить Кортні Кардашян.

За словами Девіда, це працює за допомогою радіочастотного нагрівання, що контролюється температурою. Радіаж використовується для того, щоб стимулювати утворення нового колагену та еластину в шкірі, піднімаючи та покращуючи якість шкіри. Процедура проходить від 20 до 45 хвилин, а почервоніння триває не більше 24 годин.

Переваги: радіочастотний ліфтинг є одним з найбезпечніших методів підтяжки шкіри обличчя і корекції овалу. Результат стає помітним відразу, але для досягнення максимального ефекту треба пройти курс процедур.

Недоліки: процедура може стати шкідливою лише через недотримання приписів лікаря або проведення процедури недостатньо кваліфікованим фахівцем. У такому випадку може виникнути алергія, гіперемія (переповнення кров'ю судин кровоносної системи будь-якої ділянки тіла), свербіж, загострення хронічного герпесу.

Кому заборонено радіочастотний ліфтинг: вагітним і жінкам на грудному вигодовуванні, онкохворим, людям із захворюваннями нирок, печінки, крові, щитовидної залози, серцево-судинними захворюваннями, із цукровим діабетом, вірусними і серйозними хронічними захворюваннями в стадії загострення.


40-річна Кортні Кардашян є прихильницею радіажу / Фото: Instagram / @kourtneykardash

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.